Warszawska Szkoła Doktorska Nauk Ścisłych i BioMedycznych

Sekretariat:

phdoffice@warsaw4phd.eu

Drodzy Absolwenci!

Witamy Was w Strefie Absolwenta Szkoły Doktorskiej Warsaw-4-PhD! Zapraszamy wszystkich absolwentów naszej Szkoły, ale także absolwentów Studiów Doktoranckich prowadzonych przez poszczególne instytuty tworzące szkołę. Chcemy, żeby ta przestrzeń ułatwiła nam kontakt. Nasza społeczność jest otwarta na Wasze doświadczenia i wiedzę, które zdobyliście podczas dotychczasowej edukacji i pracy. W Strefie Absolwenta czekają na Was różne informacje, takie jak oferty pracy, informacje o konferencjach czy warsztatach oraz dostęp do zasobów i wsparcia, które mogą pomóc w realizacji Waszych naukowych i zawodowych ambicji.

Programy dla absolwentów i studentów

Planujemy wkrótce uruchomienie programów, które pozwolą nam zbudować z Wami kontakt. W ramach Programu Mentorskiego chcemy wesprzeć rozwój kariery doktorantów już podczas kształcenia w szkole doktorskiej – dzięki Wam, Absolwentom Mentorom. Bez względu na to, czy studenci wiedzą już, w jakim kierunku chcą podążać po ukończeniu studiów, czy też dopiero szukają inspiracji do przekształcenia pasji do nauki w ścieżkę zawodową. Studenci będą mogli rozwijać swoje umiejętności, zdobywać cenne wskazówki i planować swoją przyszłość ze wsparciem doświadczonych profesjonalistów. Dołączcie do Projektu Mentorskiego i otwórzcie nowe perspektywy w rozwoju zawodowym doktorantów Warsaw-4-PhD! Program Mentorski ruszy już wkrótce!

Program “Wybitny Absolwent”

W ramach programu Wybitny Absolwent chcemy zaprosić naszych wychowanków, którzy mają unikalne doświadczenia, by podzielili się nimi z naszymi doktorantami. Do programu będą zapraszani nasi najwybitniejsi wychowankowie: osobistości ze świata nauki i biznesu, eksperci i ludzie sukcesu. W ramach programu planujemy spotkania, wykłady eksperckie i wydarzenia specjalne, oraz udział w Programie Mentorskim.

Oferty pracy

Poniżej znajdują się odnośniki do aktualizowanych przez poszczególne podmioty ofert pracy w każdej z instytucji współtworzącej Warsaw-4-PhD. Zachęcamy również do odwiedzania stron Euraxess (wersja międzynarodowaogłoszenia z Polski), Akademickiej Bazy Ogłoszeń, i ogłoszeń dotyczących pracy w projektach NCN.

Kalendarz wydarzeń

maj 2024

pon. wt. śr. czw. pt. sob. niedz.
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31

Deklaracja członkostwaProgram jest realizowany dzięki wsparciu: